fbpx

Poradnik – jak sprzedawać przez internet

Użytkownicy sieci pokochali zakupy online. Za niskie ceny, prostotę i wygodę, oszczędność czasu, dostępność nawet najdziwniejszych towarów. Z roku na rok wydają w e-sklepach i na aukcjach coraz więcej pieniędzy.
Handel internetowy – określany też angielskim terminem e-commerce – jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż. Tu można naprawdę dobrze zarobić! W polskiej sieci działają już tysiące sklepów, a mimo to na tym perspektywicznym rynku ciągle jest miejsce dla nowych podmiotów.
Masz firmę, prowadzisz sprzedaż detaliczną? A może dopiero szukasz pomysłu na swój własny biznes? Pomyśl, czy nie wejść w e-commerce. I dowiedz się, jak to zrobić z głową. Po to przygotowaliśmy ten poradnik.
Autorzy publikacji – specjaliści branży internetowej, praktycy i dziennikarze portali Interaktywnie.com i Money.pl – radzą, jak stworzyć dobry, przyjazny użytkownikom sklep internetowy. Podpowiadają też, jak skutecznie promować go w sieci: jak pozyskiwać klientów z Google czy z porównywarek cen, jak budować wizerunek, jak wykorzystać potencjał Allegro i Facebooka do promocji sprzedaży.
Zapraszam do lektury!