Poradnik – firma w internecie

Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają często przedsiębiorcy, którzy powinni właśnie ten kanał dotarcia do odbiorcy (klienta) wykorzystywać na wszelkich polach.

Tymczasem, jak wynika z najnowszego raportu HBP Polska zatytułowanego „Rzeczpospolita Internetowa w roku 2011” aż 39 procent polskich przedsiębiorstw nie posiada strony internetowej. Ale ponad 17 milionów osób korzysta w Polsce z internetu. 99 procent z nich, jeśli czegoś szuka w sieci, posługuje się wyszukiwarką Google. Warto więc sprawdzić co otrzymują w wynikach wyszukiwania, kiedy do Google wpisują imię i nazwisko przedsiębiorcy, nazwę firmy, albo markę.

Poradnik Interaktywnie.com pomoże kształtować wizerunek za pomocą najnowocześniejszych narzędzi i technik. Najnowocześniejszych i najskuteczniejszych.

Internet to najskuteczniejsze narzędzie public relations i marketingu. W dodatku najbardziej mierzalne. I jeszcze jedno: najtańsze! Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się  wykorzystaniem sieci do przeprowadzania kampanii PR-owych, agencje zajmujące się wspomaganiem kształtowania wizerunku za pośrednictwem www powstają jak grzyby po deszczu, a praktycznie w każdej dużej firmie dział odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami wpisuje w swoje strategie działania online. Bo przecież nie można nie zauważać ponad 17 milionów osób, które regularnie korzystają w Polsce z internetu.