Poradnik – jak reklamować się w internecie

Chcesz tanio, a przede wszystkim skutecznie, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę, markę? Wiesz mało na temat reklamy w internecie, bo jeszcze nie miałeś okazji jej kupować? Albo, tak po prostu, chcesz poszerzyć swoją wiedzę o podstawy promowania się w sieci? Jeśli tak, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.

Eksperci Interaktywnie.com i Money.pl – największego polskiego portalu finansowego, w sposób jasny, nieskomplikowany pokazują, na co należy zwrócić szczególną uwagę chcąc przeprowadzić promocję wśród internautów.

Przybliżamy formy reklamy internetowej, piszemy o różnych modelach pokazywania się w sieci, udowadniamy dlaczego reklama online jest lepsza od tej w tradycyjnych mediach. Wskazujemy, jak mierzyć jej efekty. Doradzamy też jak ją kupować i – co najważniejsze – analizować czy była skuteczna.

Zastanawiamy się też nad obecnością marketingową, w jakże popularnych i modnych, mediach społecznościowych, w tym przede wszystkim na Facebooku.

W końcu, przybliżamy również to, co najistotniejsze dla najbardziej wymagających i świadomych reklamodawców czyli niestandardowe formy obecności w portalach.

A wszystko to w sposób prosty i przyjazny.

Zapraszam do lektury poradnika przygotowanego przez Interaktywnie.com. Mam nadzieję, że będzie on pomocny przy planowaniu, także w Twojej firmie, najbardziej skutecznych kampanii promocyjnych w najszybciej rozwijającym się medium.